Adventsstjärna Markslöjd Solvalla
Rek. pris 495 kr
fr.320 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Solvalla
320 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Solvalla, Julstjärna i papp från Markslöjd. Liten lamphållare (E14) max 25 W. 3,5 m vit sladd med strömbrytare och vanlig stickkontakt. Upphäng medföljer.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Solvalla, Julstjärna i papp från Markslöjd. Liten lamphållare (E14) max 25 W. 3,5 m vit sladd med strömbrytare och vanlig stickkontakt. Upphäng medföljer.
Dokument
Recensioner
Jessica GVerifierad köpare
för 4 år sedanJag gillar denna stjärna som lyser så fantastiskt fint. Lätt att se på deras hemsida samt snabb leverans.
Hans TVerifierad köpare
för 5 år sedanMycket fin stjärna
+ Fin
- Inget
Birgitta I RVerifierad köpare
för 7 år sedanPassade perfekt till den platsen som var avsedd
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Färg | Vit |
| Ljuskälla | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 750, 1000 mm |
| Bredd | 750, 1000 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Spänning | 230 V |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Solvalla |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Effekt | 25 W |
| Djup | 220, 250 mm |
