Adventsstjärna Markslöjd Stående Wivi Metall
Rek. pris 539 kr
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Stående Wivi Metall
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Wivi är en stående metallstjärna från Markslöjd med dekorativa glasprismor. Drivs med transformator med åtta funktioner för inställning av ljuset.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Wivi är en stående metallstjärna från Markslöjd med dekorativa glasprismor. Drivs med transformator med åtta funktioner för inställning av ljuset.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 704853 |
| Färg | Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 530 mm |
| Bredd | 300 mm |
| Kabelfärg | Transparent |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 3 V |
| Djup | 60 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 1,5 W |
| Serie | Wivi |
| Typ | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Effekt | 1,5 W |
| EAN-nr | 7330024581180 |

