Adventsstjärna på Fot Star Trading MixaVit
189 kr
169 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit

Mixa
Vit
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vit stjärna med svart fot. Elegant juldekoration, lätt att placera och passar utmärkt i ett fönster eller på en skänk. Stjärnan har plats för en ljuskälla. Höjden är 55cm. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit stjärna med svart fot. Elegant juldekoration, lätt att placera och passar utmärkt i ett fönster eller på en skänk. Stjärnan har plats för en ljuskälla. Höjden är 55cm. Denna produkt har FSC®-märkning.
Recensioner
Birgitta DVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin, bra kvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 233-25-1 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 140 mm |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Stjärna på fot |
| Material | Plast |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Mixa |
| EAN-nr | 7391482071958 |

