Adventsstjärna På Fot Star Trading NicolasMässing
Rek. pris 519 kr
489 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
ReservlampaLED-Lampa Star Trading E14 C35 Opal 150 RA90 Kronljus Reservlampa
49 kr
Nicolas
Mässing
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorativ julstjärna på fot. Gör sig väldigt bra i ett fönster och på en skänk. Stjärnan sprider härlig julstämning i hemmet.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Dekorativ julstjärna på fot. Gör sig väldigt bra i ett fönster och på en skänk. Stjärnan sprider härlig julstämning i hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 234-82 |
| Färg | Mässing |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 900 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,54 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Nicolas |
| Djup | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482024367 |

