



Adventsstjärna På Fot Star TradingOzenHöjd: 75 cm
Rek. pris 409 kr
!
299 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Höjd
Beskrivning
Stjärna Ozen från Star Trading. Placera i fönstret för att skapa den perfekta stämningen.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 232-82 |
| Färg | Grå |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 550 mm |
| Utförande | Stående |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall/Papper |
| Serie | Ozen |
| Sockel | E14 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,59 kg |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Djup | 150 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7391482032386 |


