


Adventsstjärna på Fot Star TradingWinter Pappersstjärna
Rek. pris 569 kr
!
539 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-07-13
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fantastisk pappersstjärna på svart fot . Stjärnan är vit med guldprickar och tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen har runda flikar som gör att stjärnan ser busigt vintrig ut. Adventsstjärnan på fot skapar en perfekt julstämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan placeras både i fönster och på en skänk.
Varumärke
Beskrivning
Fantastisk pappersstjärna på svart fot . Stjärnan är vit med guldprickar och tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen har runda flikar som gör att stjärnan ser busigt vintrig ut. Adventsstjärnan på fot skapar en perfekt julstämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan placeras både i fönster och på en skänk.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 502-28-1 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Produkttyp | Stjärna på fot |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Winter |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 1,5 m |
| Djup | 170 mm |
| Diameter | 6 cm |
| EAN-nr | 7391482077042 |