Adventsstjärna PR Home Alfa
fr.167 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Alfa
167 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julstjärna PR Home Alfa är en julstjärna i papper av en lite kraftigare kvalitet med stansade hål som silar ljuset på ett vackert sätt. Stängs med snöre och snörstopp. Köp till E14-sladdställ och ljuskälla, max 25W.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Julstjärna PR Home Alfa är en julstjärna i papper av en lite kraftigare kvalitet med stansade hål som silar ljuset på ett vackert sätt. Stängs med snöre och snörstopp. Köp till E14-sladdställ och ljuskälla, max 25W.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Brun, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 500, 600 mm |
| Bredd | 500, 600 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Vikt | 0,25 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Alfa |
| Sensor | Nej |
| Djup | 210, 530 mm |

