Adventsstjärna PR Home AlfaVit, Höjd: 500 mm
175 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Vit
Höjd:
500 mm

Alfa
Vit, Höjd: 500 mm
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Julstjärna PR Home Alfa är en julstjärna i papper av en lite kraftigare kvalitet med stansade hål som silar ljuset på ett vackert sätt. Stängs med snöre och snörstopp. Köp till E14-sladdställ och ljuskälla, max 25W.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Julstjärna PR Home Alfa är en julstjärna i papper av en lite kraftigare kvalitet med stansade hål som silar ljuset på ett vackert sätt. Stängs med snöre och snörstopp. Köp till E14-sladdställ och ljuskälla, max 25W.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 20075012 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Djup | 210 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Vikt | 0,25 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Alfa |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7330976115792 |


