Adventsstjärna PR Home Mary
fr.399 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Mary
399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Adventsstjärna PR Home Mary är en klassisk handgjord adventsstjärna i rotting och abaca bark. Vissa nyans- och storleksskillnader kan förekomma då den är tillverkad för hand i ett naturmaterial. Stjärnan kommer med en 3,5 meter lång svart plastsladd med väggkontakt och E14-fattning. Stjärnan är anpassad för ljuskälla med max 15W.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Adventsstjärna PR Home Mary är en klassisk handgjord adventsstjärna i rotting och abaca bark. Vissa nyans- och storleksskillnader kan förekomma då den är tillverkad för hand i ett naturmaterial. Stjärnan kommer med en 3,5 meter lång svart plastsladd med väggkontakt och E14-fattning. Stjärnan är anpassad för ljuskälla med max 15W.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Färg | Beige |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 460, 660 mm |
| Bredd | 460, 660 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Produkttyp | Rottingsstjärna |
| Material | Rotting |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Mary |
| Effekt/prestanda | 15 W |
| Sensor | Nej |
| Sockel | E14, E27 |
| Vikt | 0,1, 0,2 kg |
| Djup | 120, 130 mm |
| Effekt/prestanda | 15 kW |
