Adventsstjärna PR Home RigelGuld, Höjd : 500 mm
599 kr
411 krSpara 31 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Guld
Höjd:
500 mm

Rigel
Guld, Höjd : 500 mm
411 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Adventsstjärna PR Home Rigel är en hängande adventsstjärna i metall. En tuff stjärna som sprider ett fint ljus och skapar en härlig julstämning i hemmet. 3,5 meter lång svart textilsladd med krok och väggkontakt. E27-lamphållare. Öppning nedtill för att enkelt kunna skruva i en ljuskälla.
Varumärke
PR HomeBeskrivning
Adventsstjärna PR Home Rigel är en hängande adventsstjärna i metall. En tuff stjärna som sprider ett fint ljus och skapar en härlig julstämning i hemmet. 3,5 meter lång svart textilsladd med krok och väggkontakt. E27-lamphållare. Öppning nedtill för att enkelt kunna skruva i en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | PR Home |
| Art.Nr. | 3715002 |
| Färg | Guld |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
| Djup | 130 mm |
| Effekt/prestanda | 25 kW |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Svart |
| Typ | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Sockel | E27 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Rigel |
| Effekt/prestanda | 25 W |
| Sensor | Nej |
| Effekt | 25 W |
| EAN-nr | 7330976115709 |

