Adventsstjärna Star Trading Astro På Fot
Rek. pris 379 kr
fr.359 kr
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Astro På Fot
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En batteridriven stjärna på fot för inomhusbruk. 6V lampa ingår, lätt att stänga av och sätta på med en brytare ovan på basen. Lätt placerad eftersom den inte har någon kabel.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
En batteridriven stjärna på fot för inomhusbruk. 6V lampa ingår, lätt att stänga av och sätta på med en brytare ovan på basen. Lätt placerad eftersom den inte har någon kabel.
Recensioner
Christel EVerifierad köpare
för 4 månader sedanHar 2 sedan tidigare och ville ha en till. Superfina
+ Slipper krånglig sladd
- Byta batteri 1 ggr I veckan
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Svart, Vit |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 740 mm |
| Bredd | 350 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Astro |
| Djup | 150 mm |
| Effekt/prestanda | 0 W |
| Effekt/prestanda | 0 kW |


