Adventsstjärna Star Trading Betlehem MetallMässing
249 kr
199 krSpara 20 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing
LED-lampaLED-lampa Star Trading E14 T26 2100K Dimmer Soft Glow
39 kr
Betlehem Metall
Mässing
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vacker metallstjärna från Star Trading. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har fina detaljer och plats för en ljuskälla. Underbar adventsstjärna som sprider en härlig julstämning i huset.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker metallstjärna från Star Trading. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har fina detaljer och plats för en ljuskälla. Underbar adventsstjärna som sprider en härlig julstämning i huset.
Recensioner
Nancy KVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket fin stjärna
Rut SVerifierad köpare
för 4 månader sedanKopparen gör att det blir ett varmt glödsnde sken som sprider ett värmande sken.
MargaretaVerifierad köpare
för 4 månader sedanDen lyser så fantastiskt vackert!
Stig KVerifierad köpare
för 4 månader sedanCamillaVerifierad köpare
för 4 månader sedanTacksam för en ny betlehemsstjärna i koppar då min gått sönder :-)
+ underbart vacker
Susanne Verifierad köpare
för 5 månader sedanHar en ljusare kopparnyans än mina stjärnor från tidigare.
Josefin AVerifierad köpare
för 5 månader sedanFantastiskt fin julstjärna!
Carina IVerifierad köpare
för 5 månader sedanDe är otroligt fina.
Carina SVerifierad köpare
för 5 månader sedanSnabb leverans. Väldigt vackert sken
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 711-00 |
| Färg | Mässing |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 350 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Djup | 70 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,3 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Betlehem |
| EAN-nr | 7391482711007 |



