Adventsstjärna Star Trading Bobo
Rek. pris 119 kr
89 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
LED-lampaLED-lampa Star Trading E14 T26 2100K Dimmer Soft Glow
39 kr
Bobo
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Pappersstjärna med fina, dekorativa mönster. En vacker stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna med fina, dekorativa mönster. En vacker stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 236-50 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 340 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,23 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Bobo |
| Djup | 140 mm |
| EAN-nr | 7391482236500 |

