Adventsstjärna Star Trading BrodieSvart
Rek. pris 169 kr
159 kr
106 krSpara 33 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Brodie
Svart
106 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Pappersstjärna Star Trading Brodie är en dekorativ 7-armad pappersstjärna med guld broderi. Pappret i stjärnan är gjort av återvunnen bomull. Den ger ett elegant och exklusivt intryck och kan användas både med och utan belysning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Pappersstjärna Star Trading Brodie är en dekorativ 7-armad pappersstjärna med guld broderi. Pappret i stjärnan är gjort av återvunnen bomull. Den ger ett elegant och exklusivt intryck och kan användas både med och utan belysning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-75 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Vikt | 0,113 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Brodie |
| Djup | 150 mm |
| EAN-nr | 7391482047427 |

