
Adventsstjärna Star TradingCare Pappersstjärna
fr. 109 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Mönster
Beskrivning
Magisk adventsstjärna som är tillverkad av papper från återvunnet bomullsspill från t-shirt tillverkning.
Mönster i form av pressade gröna blad. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella advent och julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Diameter | 600 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | CARE |
| Produkttyp | Pappersstjarna |
| Djup | 150 mm |
| Dimbar | Nej |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Mönster | Blad, Ros |
