Adventsstjärna Star Trading Classic Metall

Classic Metall
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Beskrivning
Recensioner
Jag fick en utmärkt produkt snabbt.
Superfin klassisk julstjärna som sprider ett fint ljus. Köpte till den rekommenderade ljuskällan som passade prefekt. Prisvärd!
Fin, lagom stor (jag har ett rätt stort och brett fönster), väldigt svår att samla (böj piggarna, inte stjärnans kanter, försiktigt!), hänger rakt och fint, klassiskt med den vita stjärnan tycker jag, mysigt ljus som silas genom hålmönstret.
Vacker och ger ett varmt sken 🤩
Mycket vackert sken.
Så fint sken från denna adventsstjärna. Har haft flera sedan tidigare och nu pryder adventsstjärnan alla fönstren i hemmet.
Stjärnan lyser med ett varmt sken
Stjärnan är jättefin med mysigt sken
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Koppar, Mässing, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Vikt | 0,3 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Classic |
| Djup | 80 mm |
| Ljusspridningsvinkel | 20 ° |
| Dimbar | Nej |
