Adventsstjärna Star Trading Cloud Prick 2-lager
Rek. pris 339 kr
319 kr
289 krSänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Cloud Prick 2-lager
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Magisk pappersstjärna som är tillverkad av två lager veckat papper. Pappret är tillverkat av återvunnen bomullsspill från t-shirt tillverkning. Strukturen i pappret blir därför mjukt och i själva pappret ser man vattenstämplade prickar. Konturen har mjuka rundade flikar. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella advent och julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Magisk pappersstjärna som är tillverkad av två lager veckat papper. Pappret är tillverkat av återvunnen bomullsspill från t-shirt tillverkning. Strukturen i pappret blir därför mjukt och i själva pappret ser man vattenstämplade prickar. Konturen har mjuka rundade flikar. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella advent och julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-37 |
| Färg | Vit |
| Diameter | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Djup | 180 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper/Plast |
| Serie | Cloud |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,25 kg |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7391482065384 |




