Adventsstjärna Star Trading Crystal
Rek. pris 309 kr
179 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Crystal
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vacker isblå pappersstjärna som är tillverkad av två lager veckat papper. Mjukt rundade flikar ger en känsla av harmoni.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker isblå pappersstjärna som är tillverkad av två lager veckat papper. Mjukt rundade flikar ger en känsla av harmoni.
Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Köp till sladdställ och ljuskälla för belysning i stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-13 |
| Färg | Blue |
| Diameter | 500 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Vikt | 0,2415 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Crystal |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482060952 |

