Adventsstjärna Star Trading Diva Papperstjärna 60 cm
fr.59 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Diva Papperstjärna 60 cm
59 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stilren pappersstjärna i grönt, miten av stjärnan är dekorerad med en stjärna i grön sammet. Modern och elegant känsla, dekorera hängande eller stående, med eller utan ljus.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stilren pappersstjärna i grönt, miten av stjärnan är dekorerad med en stjärna i grön sammet. Modern och elegant känsla, dekorera hängande eller stående, med eller utan ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Grön, Orange, Svart |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Serie | Diva |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
