


Adventsstjärna Star TradingDiva Papperstjärna 60 cmOrange
59 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Orange

Diva Papperstjärna 60 cm
Orange59 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Stilren pappersstjärna i grönt, miten av stjärnan är dekorerad med en stjärna i grön sammet. Modern och elegant känsla, dekorera hängande eller stående, med eller utan ljus.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 501-79 |
| Färg | Orange |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Djup | 200 mm |
| Dimbar | Nej |
| Material | Papper |
| Serie | Diva |
| Typ | Adventsstjärna |
| EAN-nr | 7391482047465 |



