Beskrivning
Vacker stjärna i metall. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har 30 stycken LED-ljuskällor. Fin dekoration att hänga i fönstret.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Krom, Mässing, Svart |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Edge |
| Vikt | 0,3 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Ström | 10, 20 mA |
| Ljusflöde | 30, 30 lumen |
| Djup | 60, 70 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03, 0,018, 0,064 W |
| Effekt/prestanda | 0,03 kW |







