Adventsstjärna Star Trading EdgeMässing
Rek. pris 479 kr
449 kr
369 krSpara 18 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

Edge
Mässing
369 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vacker stjärna i metall. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har 30 stycken LED-ljuskällor. Fin dekoration att hänga i fönstret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker stjärna i metall. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har 30 stycken LED-ljuskällor. Fin dekoration att hänga i fönstret.
Recensioner
Camilla PVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin julstjärna med fint sken! Hade den haft strömbrytare på sladden hade den gått full poäng. Köpte svart.
+ Stämningsfull
- Ingen strömbrytare
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 690-50 |
| Färg | Mässing |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Ström | 10 mA |
| Djup | 60 mm |
| Effekt/prestanda | 0,03 W |
| Effekt | 0,03 W |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,3 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Edge |
| Ljusflöde | 30 lumen |
| EAN-nr | 7391482007483 |



