Adventsstjärna Star Trading EdgeKrom
Rek. pris 379 kr
359 kr
319 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Krom

Edge
Krom
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vacker stjärna i metall. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har 30 stycken LED-ljuskällor. Fin dekoration att hänga i fönstret.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vacker stjärna i metall. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har 30 stycken LED-ljuskällor. Fin dekoration att hänga i fönstret.
Recensioner
Camilla PVerifierad köpare
för 4 månader sedanJättefin julstjärna med fint sken! Hade den haft strömbrytare på sladden hade den gått full poäng. Köpte svart.
+ Stämningsfull
- Ingen strömbrytare
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 690-52 |
| Färg | Krom |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 30 st |
| Höjd | 400 mm |
| Bredd | 400 mm |
| Djup | 70 mm |
| Effekt/prestanda | 0,018 W |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Vikt | 0,3 kg |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Edge |
| Ljusflöde | 30 lumen |
| EAN-nr | 7391482015839 |



