
Adventsstjärna Star TradingHolly Papperstjärna
fr. 119 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
- Förväntas åter i lager 2026-06-08
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vit adventsstjärna gjord av papper. Stjärnan skapar julstämning i hemmet och har ett fint hålmönster som ger ett fint sken. Häng upp stjärnan i ett fönster eller luta den mot en vägg för att skapa den perfekta julkänslan. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Höjd | 600, 750 mm |
| Bredd | 600, 750 mm |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Holly |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 170 mm |
