



Adventsstjärna Star TradingIce Papperstjärna
Rek. pris 399 kr
!
379 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ice Papperstjärna
379 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Fantastisk vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper.
Konturen är lite ojämn för en vintrigare känsla. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 501-70-1 |
| Färg | White |
| Diameter | 700 mm |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Ice |
| Produkttyp | Pappersstjarna |
| Djup | 240 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482073723 |
