Adventsstjärna Star Trading Lace Papperstjärna
fr.48 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Lace Papperstjärna
48 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vit pappersstjärna med dekorativa mönster. Fin stjärna att hänga upp i fönstret för att skapa julstämning i hemmet. Stjärnan har plats för en ljuskälla. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit pappersstjärna med dekorativa mönster. Fin stjärna att hänga upp i fönstret för att skapa julstämning i hemmet. Stjärnan har plats för en ljuskälla. Denna produkt har FSC®-märkning.
Recensioner
MercedesVerifierad köpare
för 4 månader sedanBittan BVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket fin stjärna, spetsstrukturen ger en fin effekt!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Vit |
| Höjd | 450, 800 mm |
| Bredd | 450, 800 mm |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Serie | Lace |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 120, 170 mm |
