Adventsstjärna Star Trading Lace Papperstjärna45 cm
69 kr
48 krSpara 30 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
450 mm

Lace Papperstjärna
45 cm
48 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Vit pappersstjärna med dekorativa mönster. Fin stjärna att hänga upp i fönstret för att skapa julstämning i hemmet. Stjärnan har plats för en ljuskälla. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit pappersstjärna med dekorativa mönster. Fin stjärna att hänga upp i fönstret för att skapa julstämning i hemmet. Stjärnan har plats för en ljuskälla. Denna produkt har FSC®-märkning.
Recensioner
MercedesVerifierad köpare
för 4 månader sedanBittan BVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket fin stjärna, spetsstrukturen ger en fin effekt!
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-22-1 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Djup | 120 mm |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Serie | Lace |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482073709 |

