
Adventsstjärna Star TradingLizzie
Rek. pris 739 kr
!
fr. 429 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Vacker 3D stjärna i metall för inomhusbruk. Stjärnan har 60 LED-ljuskällor med varmvitt sken. Fin dekoration att hänga eller placera på en skänk. Dekorera till advent och jul för en magisk julkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Silver, Svart |
| Antal Ljuskällor | 60 st |
| Höjd | 470 mm |
| Bredd | 470 mm |
| Utförande | Hängande/Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Metallstjärna |
| Material | Metall |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Lizzie |
| Ljustemperatur | 2600 K |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,62 kg |
| Kabellängd | 350 m |
| Ljusflöde | 38 lumen |
| Djup | 470 mm |
| Effekt/prestanda | 0,5 W |


