Adventsstjärna Star Trading LYSA Papperstjärna70 cm
Rek. pris 329 kr
319 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
700 mm

LYSA Papperstjärna
70 cm
319 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!

Vit pappersstjärna med hålmönster i form av en stjärna. Dekorera med till jul och advent. Häng en eller flera stjärnor tillsammans i ett fönster eller mot en vägg. Stjärnan har plats för en ljuskälla och det följer med ett upphäng för E14 lampa.Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit pappersstjärna med hålmönster i form av en stjärna. Dekorera med till jul och advent. Häng en eller flera stjärnor tillsammans i ett fönster eller mot en vägg. Stjärnan har plats för en ljuskälla och det följer med ett upphäng för E14 lampa.Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-75-1 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Djup | 160 mm |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | LYSA |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482074461 |

