
Adventsstjärna Star TradingOzen
Rek. pris 369 kr
!
fr. 329 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Höjd
Beskrivning
Grå pappersstjärna med svart textilkabel. Elegant stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Grå |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 700, 1000, 1400 mm |
| Bredd | 700, 1000, 1400 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Ozen |
| Sockel | E14, E27 |
| Vikt | 0,33, 0,47, 0,75 kg |
| Kabellängd | 5, 3,5 m |
| Djup | 160, 210, 250 mm |
