Adventsstjärna Star Trading Plain Papperstjärna 75 cm
129 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Plain Papperstjärna 75 cm
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Vit adventsstjärna gjord av papper. Ger ett stilrent och modernt intryck, häng upp eller luta mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Vit adventsstjärna gjord av papper. Ger ett stilrent och modernt intryck, häng upp eller luta mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 501-35-1 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 750 mm |
| Bredd | 750 mm |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Serie | Plain |
| Djup | 180 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482073716 |

