Adventsstjärna Star Trading Plain Papperstjärna 90 cm
fr.179 kr
utvalda påKampanj
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Plain Papperstjärna 90 cm
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stor, beige och enkel adventsstjärna gjord av papper. Ger ett stilrent och modernt intryck, häng upp eller luta mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stor, beige och enkel adventsstjärna gjord av papper. Ger ett stilrent och modernt intryck, häng upp eller luta mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Färg | Beige, Vit |
| Höjd | 900 mm |
| Bredd | 900 mm |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Plain |
| Djup | 230 mm |
| Dimbar | Nej |
