Adventsstjärna Star Trading Print Papperstjärna Randig 60 cm
Rek. pris 379 kr
359 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Print Papperstjärna Randig 60 cm
359 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Magisk pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Tryckta ränder i beige/elephant färg. Konturen är flikig för en vintrigare känsla. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella advent och julkänslan. Kan hängas både i förnster och mot en vägg. Denna produkt har FSC®-märkning.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Magisk pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Tryckta ränder i beige/elephant färg. Konturen är flikig för en vintrigare känsla. Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Stjärnan sprider stämning och ger hemmet den där speciella advent och julkänslan. Kan hängas både i förnster och mot en vägg. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-38-1 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | |
| Djup | 160 mm |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7391482073761 |

