
Adventsstjärna Star TradingRomantic
Rek. pris 319 kr
!
fr. 309 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Pappersstjärna med fina, dekorativa mönster. Avsedd för inomhusbruk. En stilren stjärna att hänga upp i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Rosa, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 540 mm |
| Bredd | 540 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Romantic |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 160 mm |
| Vikt | 0,26, 0,27 kg |


