Adventsstjärna Star Trading Sensy HängandeRöd, Höjd: 70 cm
Rek. pris 289 kr
232 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Röd
Höjd:
700 mm
LED-lampaLED-lampa Star Trading Filament E14 C35 Klar 1,5W
39 kr
Sensy Hängande
Röd, Höjd: 70 cm
232 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fri frakt!

Mönstrad pappersstjärna från Star Trading. Fin stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Mönstrad pappersstjärna från Star Trading. Fin stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 231-48 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Kabelfärg | Röd |
| Material | Metall/Papper |
| Vikt | 0,32 kg |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Serie | Sensy |
| Djup | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482028587 |



