


Adventsstjärna Star TradingSensy Papperstjärna 54 cm
Rek. pris 239 kr
!
229 kr
30 dagars prisgaranti
Beskrivning
Mönstrad pappersstjärna i röd design. Fin stjärna att dekorera med i fönstret. Stjärnan har plats för en ljuskälla. Höjden är 54cm.Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 231-47-1 |
| Färg | Röd |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 510 mm |
| Bredd | 540 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Metall |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Sensy |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 160 mm |
| EAN-nr | 7391482074638 |
