Adventsstjärna Star Trading SensyVit, Höjd: 78 cm
Rek. pris 379 kr
299 kr
222 krSpara 26 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Höjd:
780 mm
LED-lampaLED-lampa Star Trading Filament E14 C35 Klar 1,5W
39 kr
Sensy
Vit, Höjd: 78 cm
222 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Reservdelsstjärna Sensy. Stjärnan är fint mönstrad. För inomhusbruk.
Recensioner
Laila JVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket fin Adventsstjärna, passade utmärkt till mina små fönster
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 234-24 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 780 mm |
| Bredd | 520 mm |
| Vikt | 0,55 kg |
| Djup | 160 mm |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Sensy |
| EAN-nr | 7391482234247 |

