Adventsstjärna Star Trading Stripe Papperstjärna 60 cmVit/Grön
89 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Stripe Papperstjärna 60 cm
Vit/Grön
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Randig adventsstjärna av papper med FSC®-märkning. Klassisk vit stjärna med ränder i fin mörkgrön färg. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Randig adventsstjärna av papper med FSC®-märkning. Klassisk vit stjärna med ränder i fin mörkgrön färg. Dekorera till advent och den ger en härlig julstämning. Köp till sladdställ och ljuskälla för att lysa upp stjärnan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 502-89 |
| Färg | Vit/Grön |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Dimbar | Nej |
| Djup | 150 mm |
| Typ | Adventsstjärna |
| Material | Papper |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Stripe |
| EAN-nr | 7391482079091 |


