Adventsstjärna Star Trading TottoSvart
Rek. pris 279 kr
245 kr
205 krSpara 16 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Totto
Svart
205 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fri frakt!
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Star TradingBeskrivning
Stjärna Totto från Star Trading. Sprider härlig julstämning i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
| Art.Nr. | 233-21 |
| Färg | Svart |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 800 mm |
| Bredd | 340 mm |
| Vikt | 0,44 kg |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP20 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Material | Metall/Papper/Trä |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Serie | Totto |
| Djup | 140 mm |
| EAN-nr | 7391482030962 |






