
Adventsstjärna Star TradingVelvet
Rek. pris 169 kr
!
fr. 131 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Sammets stjärna med dew drops slinga BO för inomhusbruk, kan användas både hängande och stående mot en vägg. En mysig inredningsdetalj till hemmet.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Grå, Guld, Röd |
| Ljuskälla | LED |
| Antal Ljuskällor | 40 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ström | 20 mA |
| Kabelfärg | Svart |
| Driftkälla | El |
| Produkttyp | Sammetsstjärna |
| Material | Metall/Sammet/Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Användningsområde | Inomhus |
| Serie | Velvet |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 4,5 V |
| Vikt | 0,16 kg |
| Kabellängd | 0,5 m |
| Djup | 21 cm |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| Höjd | 60 cm |
| Bredd | 60 cm |



