


Adventsstjärna Star TradingWhite70x70 cm
Rek. pris 299 kr
!
209 kr
30 dagars prisgaranti
Höjd
Beskrivning
Fantastisk vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen följer stjärnformen och är lite ojämn för en vintrigare känsla.
Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Adventsstjärnan ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Köp till sladdställ och lampa om man vill ha stjärnan upplyst.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 502-24 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 700 mm |
| Bredd | 700 mm |
| Utförande | Hängande |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper/Plast |
| Serie | White |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,328 kg |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7391482061263 |

