


Adventsstjärna Star TradingWhite50x50 cm
Rek. pris 249 kr
!
149 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Höjd
Beskrivning
Fantastisk vit pappersstjärna som är tillverkad av tre lager veckat papper. Konturen följer stjärnformen och är lite ojämn för en vintrigare känsla.
Ett elegant band ingår för att lättare kunna hänga upp stjärnan. Adventsstjärnan ger hemmet den där speciella julkänslan. Kan hängas både i fönster och mot en vägg. Köp till sladdställ och lampa om man vill ha stjärnan upplyst.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 502-25 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 500 mm |
| Bredd | 500 mm |
| Utförande | Hängande |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Papper/Plast |
| Serie | White |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Vikt | 0,19 kg |
| Djup | 170 mm |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP20 |
| EAN-nr | 7391482061270 |

