


Adventsstjärna Utomhus Star TradingAlice Moravian Star 60 cm
Rek. pris 379 kr
!
359 kr
30 dagars prisgaranti
- Förväntas åter i lager 2026-09-07
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Batteridriven tredimensionell stjärna för utomhusbruk. Stjärnan har medföljande LED-ljuskälla som lyser med ett varmvitt sken. Den inbyggda timern gör det lätt att ställa in när dekoration ska lysa. Lyser upp din balkong, trädgård eller uterum med mera och sprider en härlig vinterkänsla.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 505-10-1 |
| Färg | Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 600 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Produkttyp | Adventsstjärna |
| Material | Plast |
| Sockel | Fixed |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Serie | Alice |
| Dimbar | Nej |
| Kabellängd | 1 m |
| Djup | 180 mm |
| EAN-nr | 7391482077448 |
