Dekorationsbelysning Gnosjö Konstsmide Boll Spröt 84VarmVit/Guld
524 kr
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Varmvit/Guld
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide med 256 st varmvita och 24 st varmvita blinkande LED-lampor. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Dekorationsboll spröt från Gnosjö Konstsmide med 256 st varmvita och 24 st varmvita blinkande LED-lampor. 5 m anslutningskabel. För utomhusbruk.
Recensioner
JVerifierad köpare
för 5 år sedanJättefin "boll" . Ingen hysteriskt blinkande sak som man blir trött av, utan en lugn, nästan rinnande blinkning. Den var större än jag trodde, men den pryder sin plats.
+ Fint sken.
- Lite svårt att få spröten jämnt fördelade.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2897-843 |
| Färg | Varmvit/Guld |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 550 mm |
| Bredd | 840 mm |
| Dimbar | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Energieffektivitet | A |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Effekt/prestanda | 0,05 W |
| Produkttyp | Ljusdekoration |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7318308978437 |

