


Dekorationsbelysning Gnosjö KonstsmideSnöflinga 60 st LEDVarmvit/Transparent
403 kr 539 kr
Spara 25 %
Kampanj
30 dagars prisgaranti
- Tillfälligt slut
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Snöflinga från Gnosjö Konstsmide med 60 st LED-lampor. Stjärnan är 60x60 cm, anslutningssladden är 5 m. För utomhusbruk.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
|---|---|
| Art.Nr. | 4460-103 |
| Färg | Varmvit |
| Ljuskälla | LED |
| Höjd | 600 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Kabelfärg | Transparent |
| Produkttyp | Juldekoration |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Energieffektivitet | G |
| Dimbar | Ja |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 24 V |
| Effekt/prestanda | 0,06 W |
| EAN-nr | 7318304601032 |
