
Adventsstjärna Star TradingClassic Metall
Rek. pris 249 kr
!
fr. 194 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Vacker metallstjärna från Star Trading. Avsedd för inomhusbruk. Stjärnan har fina detaljer och plats för en ljuskälla. Underbar adventsstjärna som sprider en härlig julstämning i huset.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Art.Nr. | 799-00ST |
| Färg | Koppar, Mässing, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 280 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Utförande | Hängande |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall |
| Serie | Classic |
| Sockel | E14 |
| Typ | Metallstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 80 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Vikt | 0,3 kg |
| Dimbar | Nej |
| Ljusspridningsvinkel | 20 ° |



