Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide Hängande 115 cmVit
299 kr
30 dagars prisgaranti

Hängande 115 cm
Vit
299 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
Vacker 9-uddig pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide. Inklusive sladdställ.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 2904-200 |
| Färg | Vit |
| Höjd | 1150 mm |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 1150 mm |
| Material | Papper |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Energieffektivitet | A++-E |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Sockel | E14 |
| Typ | Pappersstjärna |
| Användningsområde | Inomhus |
| Kabellängd | 5 m |
| Djup | 185 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 7318302904203 |


