Adventsstjärna Gnosjö Konstsmide 9-uddig 115 cmMässing
Rek. pris 689 kr
659 kr
510 krSpara 23 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Mässing

9-uddig 115 cm
Mässing
510 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Gnosjö KonstsmideBeskrivning
9-uddig pappersstjärna från Gnosjö Konstsmide som säljs inklusive sladdställ.
Recensioner
Christian CVerifierad köpare
för 4 månader sedanFin men hade varit ännu finare med mer mässings/gulfärgad insida tycker jag. Inget extra men funktionell och fin
Hans-Olof AVerifierad köpare
för 4 månader sedanMycket vacker adv.stjärna
Jan-Åke DVerifierad köpare
för 4 månader sedanFärgen överensstämde inte alls med hur den såg ut på bild vid köptillfället. Det visade sig att den var otroligt skör och gick mycket lätt sönder.
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Konstsmide |
| Art.Nr. | 5902-830 |
| Färg | Mässing |
| Ljuskälla | NA |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 1150 mm |
| Bredd | 1150 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 0,5 kg |
| Djup | 185 mm |
| Kabellängd | 5 m |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP20 |
| Kabelfärg | Vit |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Användningsområde | Inomhus |
| EAN-nr | 7318305902831 |



