



Pappersstjärna Star TradingClassic
Rek. pris 249 kr
!
fr. 239 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Dekorativ adventsstjärna i papper, stansat hålmönster som släpper igenom ett stämningsfullt ljus. Sladdställ med E14-lamphållare ingår. Dekorera till advent och jul, passar utmärkt i ett förnster eller mot en vägg för den perfekta julkänslan.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Guld, Vit |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Höjd | 420 mm |
| Bredd | 450 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Material | Papper |
| Sockel | E14 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Classic |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 0,25 kg |
| Kabellängd | 3,5 m |
| Djup | 145 mm |


