
Pappersstjärna Star TradingPlain 45 cm
Rek. pris 69 kr
!
fr.60 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Beige adventsstjärna gjord av FSC papper. Ger ett stilrent och modernt intryck. Häng upp stjärnan i ditt fönster eller luta den mot en vägg för att skapa den perfekta julstämningen. Mixa och matchas gärna ihop med våra andra modeller i samma fina papper. Denna produkt har FSC®-märkning.
Egenskaper
| Varumärke | Star Trading |
|---|---|
| Färg | Beige, Vit |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 450 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Plain |
| Produkttyp | Pappersstjärna |
| Djup | 120 mm |
| Dimbar | Nej |
| Sensor | Nej |


